Image Alt

Nasz zespół

Poznaj nasz zespół

Opieka i obsługa klienta

Mateusz Woliński
Założyciel marki i manager klubu

Mateusz Woliński

Mateusz Woliński – pomysłodawca, założyciel marki i manager klubu. Odpowiedzialny za zarządzanie klubem na wszystkich płaszczyznach, budowanie strategii, plan marketingowy oraz obsługę klienta. Uczestnik szkoleń o tematyce ściśle związanej z zarządzaniem operacyjnym w branży fitness & wellness, a także szeroko pojętej przedsiębiorczości.
„Sport w moim życiu był obecny od zawsze. Największą rolę odegrała jednak siatkówka z którą związany jestem po dzień dzisiejszy i to ona wprowadziła mnie w trening siłowy.  Pomysł stworzenia idealnego klubu fitness w Międzyrzeczu zrodził się w mojej głowie jeszcze na studiach w Szczecinie. Chciałem zbudować coś wyjątkowego, z niesamowitym klimatem, w pełni profesjonalnym sprzętem oraz dużą powierzchnią treningową. Mam nadzieję, że Doho Sport Center w pełni wpisze się w oczekiwania naszych klientów.”

Weronika Jarczyńska
Zumba, Strong by Zumba oraz treningi wzmacniające

Weronika Jarczyńska

Weronika Jarczyńska to wykwalifikowany Instruktor Zumba Fitness oraz Instruktor Pole Dance. Od ponad 5 lat pasjonatka sportu i tańca.  Stale rozwija swoją pasję w kierunku fitnessu i dietetyki.  Weronika to wulkan energii – prowadzi dla Was w Doho zajęcia Zumba, Strong by Zumba, a także grupy podstawowe Pole Dance. Ponadto, Weronika jest również odpowiedzialna za obsługę klienta na naszej recepcji!

Marta
manager / instruktor

Marta Słomińska

Instruktor zajęć fitness. Manager. Opiekun Klienta. Trener.  Prowadzi dla Was treningi wytrzymałościowe, siłowe, wzmacniające i metaboliczne. Szkoli się w zakresie dietetyki, ciągle rozwija pasje na szkoleniach i warsztatach. Professional Cross Training Instructor Professional Fitness, Pump&Tone Base Instructor, Kettlebells Traning Instructor

W Doho prowadzi zajęcia Body Pump oraz Brzuch Uda Pośladki.

Martę często można spotkać również na recepcji gdzie postara rozwiązać się każdy
problem i odpowiedzieć na Wasze pytania. 😉

Monika Paluszak
Obsługa klienta

Monika Paluszak

Monika Paluszak w branży fitness od ładnych kilku lat. W Doho Sport Center odpowiedzialna za opiekę i obsługę klienta na naszej recepcji. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, osobowość i pozytywne nastawienie każdego dnia to tylko niektóre jej cechy. W razie jakichkolwiek pytań związanych z karnetem, rodzajem zajęć w naszym klubie, płatnościami czy umówieniem wizyt fizjoterapeutycznych – zgłaszajcie się do Moniki. 😉

Trenerzy i instruktorzy

Robert Cisowski
Trener personalny / kettlebells / trening funkcjonalny

Robert Cisowski

Robert Cisowski to osoba, której nie trzeba przedstawiać! Robson to dobrze znany zarówno w Międzyrzeczu jak i całej okolicy Trener Personalny, Instruktor Kettlebells, Kettlebels Hardstyle oraz Instruktor Treningu Funkcjonalnego. Trener Ze sportem związany od dziecka m.in. w wieku 13 lat uzyskał pierwszą licencje ratownika WOPR. U nas w klubie prowadzi zajęcia Treningu Funkcjonalnego, Kettlebells oraz można go spotkać na strefie siłowni, gdzie chętnie podzieli się z Wami swoją ogromną wiedzą. Zapraszamy również do korzystania z Treningów Personalnych pod okiem Roberta.

Pilates

Iwona Gołębiowska

Iwona Gołębiowska to absolwentka Wyższej Szkoły – Edukacja w Sporcie w
Warszawie.  Laureatka wielu Ogólnopolskich Przeglądów Tanecznych i wieloletnia tancerka zespołu tańca współczesnego „AGE”. Instruktorka fitness oraz instruktor rekreacji – specjalność terapeutyczna. Od kilku lat pasjonatka zaawansowanych metod aktywności w tym gimnastyki terapeutycznej. Dyplomowany instruktor PILATES Small Equipment, prowadzi zajęcia w zakresie Functional Pilates oraz Pilates Mat Personal. Uczestniczka wielu konwencji i szkoleń tematycznych.
Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych.  Iwona Gołębiowska w Doho Sport Center prowadzi zajęcia grupowe PILATES w każdą środę i piątek punktualnie o 17:00!

Edyta Guśniowska
Cardio, ABT, Tabata

Edyta Guśniowska

Edyta Guśniowska to Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie
Wlkp.  Dyplomowana Instruktor Fitness i Instruktor Pływania. Pasjonatka wszelkiego rodzaju sportu! Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych Cardio, ABT, Tabata, Aqua, Dance.  Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i konwencji fitness. Specjalizuje się w treningu cardio i wszelkich formach wzmacniających.  W Doho Edyta prowadzi zajęcia Cardio i Trening Metaboliczny na których poprawisz wydolność oraz wytrzymałość mięśniową, wspomożesz redukcję tkanki tłuszczowej, a także wymodelujesz sylwetkę!

Instruktor

Kamil Dobrowolski

Kamil Dobrowolski to student Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu
na Kierunku Wychowanie Fizyczne z Gimnastyką Korekcyjno – Kompensacyjną.
Kamil to aktywny zawodnik GBS KS Orzeł Międzyrzecz oraz trener grup młodzieżowych Siatkarskiej Akademii Orła.  W Doho Sport Center pomoże Wam w zapoznaniu się z naszym sprzętem, doradzi, pomoże oraz zwróci uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń. Dla Wszystkich chętnych Kamil będzie prowadził również półgodzinne treningi wprowadzające.

Trener personalny

Maciej Drożdżyński

Trener Maciej Drożdżyński mówi o sobie: „Uwielbiam pracę z klientem, przyczynianie się do jego rozwoju, zmian kompozycji ciała, poprawie funkcjonowania poprzez korekty postaw. Jestem czynnym sportowcem trenującym pod okiem najlepszych od najmłodszych lat. Zaczynałem od lekkoatletyki, a od 8 lat trenuję sporty walki. Mam doświadczenie w sportach o charakterze motorycznym, siłowym, wytrzymałościowo-siłowym, funkcjonalnym.  Jestem absolwentem Akademii trenerów personalnych w Fit Academy Poznań. Jestem instruktorem Indoor Cyclingu oraz Tabaty” Maciej jest na co dzień dostępny w Doho Sport Center jako Gym Instructor, Trener Personalny, a także Instruktor zajęć fitness!

Pole Dance

Patrycja Żur

Sport towarzyszył mi od zawsze, zaczynałam już od najmłodszych lat. Przez 9 lat trenowałam siatkówkę, natomiast 11 lat tańczyłam taniec współczesny oraz kilka innych stylów. Aktualnie to Pole Dance stał się moim życiem. Łączę go z treningami siłowymi co daje bardzo dobre efekty. Trenuję od ponad 2 lat, a to dopiero początek…

Fizjoterapia

Osteopata

Damian Stucki

Dyplomowany Osteopata, absolwent Międzynarodowej Szkoły Osteopatii ESO w Anglii oraz Fizjoterapeuta – absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Po sukcesach naukowych – największą renomę przyniosło mu leczenie pacjentów z objawami z zakresu psychosomatyki oraz dysfunkcji stawu skroniowo – żuchwowego.

Założyciel i wykładowca Alternatywnej Szkoły Fizjoterapii i Osteopatii w Szczecinie. Po kilku latach nabywania doświadczenia z ogromną pasją przekazuje zdobytą wiedzę innym osobom z branży fizjoterapeutycznej, a także nierzadko lekarzom i pozostałym osobom zainteresowanym tematem.

Jego Pacjent może być pewien, że zostanie otoczony fachową, a zarazem możliwie najszybszą w skutkach opieką oraz znać będzie poprawną technikę ćwiczeń wspomagających rehabilitację jak i zasady ich wykonywania.

Specjalista od:
– Terapia manualna,
– Osteopatia,
– Klawiterapia,
– Fizjoterapia,
– Suche igłowanie,
– Kinesiotaping,
– Rehabilitacja stawów skroniowo żuchwowych,
– Terapia czaszkowo-krzyżowa.

FIzjoterapeuta

Marta Byk

Marta Byk obecnie kontynuuje naukę na gorzowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia.  W międzyczasie ukończyła kursy Suchego Igłowania oraz Kinesiotapingu.  Marta jest również Instruktorem Rekreacji Ruchowej.  W gabinecie FizjoPomoc wykorzystuje głównie techniki terapii manualnej oraz kinezyterapię, która polega na wykonywaniu różnego rodzaju ćwiczeń mających na celu poprawę zdrowia pacjenta i przywrócenia jego sprawności.

Osteopata

Rafał Antczak

Absolwent Europejskiej Szkoły Osteopatii ESO w Boxley oraz dyplomowany fizjoterapeuta i terapeuta manualny z 10-letnim stażem.

Uczestnik wielu kursów związanych z branżą fizjoterapeutyczną jak również organizator konferencji o tej tematyce.Absolwent Międzynarodowej Szkoły Osteopatii ESO w Anglii.

Były siatkarz, fizjoterapeuta prowadzący zawodników najwyższej klasy, m.in. polską REPREZENTACJĘ MĘŻCZYZN W PIŁCE SIATKOWEJ podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie czy siatkarki CHEMIKA POLICE, z którymi zdobył 4 tytuły Mistrza Polski oraz 3 Puchary Polski. Współpracował również z REPREZENTACJĄ POLSKI KOBIET w Piłce Siatkowej.

Doświadczenie zdobyte w sporcie, wykorzystuje na co dzień,, podejmując indywidualną współpracę ze sportowcami różnych dyscyplin.

Specjalista od:
– Terapia manualna,
– Osteopatia,
– Klawiterapia,
– Suche igłowanie,
– Kinesiotaping,
– Rehabilitacja stawów skroniowo żuchwowych,
– Terapia czaszkowo-krzyżowa.

FIzjoterapeuta

Alicja Luzak

Alicja Luzak absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Absolwentka min. Kursów z Pinoterapii, Kinesiotepingu oraz Holistycznej Terapii Okołoporodowej. Studentka 3 roku Akademii Osteopatii we Wrocławiu. Uczestniczka Warsztatów Terapii Stawu Skroniowo – Żuchwowego. Od początku drogi zawodowej pracuje indywidualnie z pacjentem. Prace rozpoczęła już na ostatnim roku studiów magisterskich. W Fizjopomoc Medical Center od lutego 2019 roku.

Dietetyka

dietetyka
Dietetyk kliniczny

Aleksandra Ganczar

Aleksandra Ganczar ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Zdrowe żywienie to nie tylko jej zawód ale także pasja. Pani dietetyk zadba o to by Wasze wysiłki dały jeszcze lepsze rezultaty, a postanowienia przerodziły się w codzienne nawyki  Z wizyt i konsultacji skorzystajcie w każdy wtorek! Rejestracja telefoniczna poprzez recepcję Doho Sport Center.

Zapraszamy na jej stronę: https://www.aleksandradietetyk.pl/

STAFF

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Polna 1
66-300 Międzyrzecz
recepcja@dohosportcenter.pl


Close
Gym

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About