a

O nas

Doho Sport Center

.

to nowo stworzony punkt na mapie Międzyrzecza o łącznej powierzchni ponad 800 m.kw. posiadający w swojej ofercie przestronną siłownię, salę do treningów grupowych, strefę funkcjonalną oraz gabinety fizjoterapii.

widok sali fitness

Co oferujemy?

.

W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju opcje i możliwości rozpoczęcia lub kontynuacji przygody ze sportem. Dbanie o swoją kondycję i zdrowie daje niezmiernie wiele korzyści przekładających się na lepsze samopoczucie, formę, czy lekkość w codziennym funkcjonowaniu. Kto nie lubi tego uczucia, kiedy wiemy, że robimy coś dla siebie i swojego organizmu? Cały zespół Doho Sport Center jest od tego aby postanowienia, czy krótkie zajawki zamienić w nawyk treningu, bez którego nie będziecie mogli w późniejszym czasie żyć. Bo jak wiecie siłownia, zajęcia grupowe czy aktywność fizyczna uzależniają. Jest to jednak jedno z najbardziej prozdrowotnych uzależnień jakie tylko istnieją 😉 Aktywność fizyczna poprawia odporność organizmu na wszelkiego rodzaju choroby, wirusy czy ciała obce przedostające się do naszego układu. Aktywny organizm lepiej radzi sobie ze stresem, nasz mózg jest lepiej dotleniany, a endorfiny czyli hormony szczęścia windują do góry.

Dostęp do zajęć grupowych – fitness, treningu funkcjonalnego, tabaty, treningu metabolicznego, body pump oraz siłowni. W kilku możliwych wariantach:
I wariant:
Open NoLimit to dostęp do zajęć i siłowni na czas nieokreślony. Podpisujesz z nami umowę bezterminową, która co miesiąc automatycznie się przedłuża. Jest to wariant najbardziej korzystny cenowo. Umowa jest łatwa do wypowiedzenia – trzeba tylko zgłosić miesiąc przed, że chcesz przerwać lub zrezygnować.
II wariant:
Open 30 to dostęp do zajęć grupowych i siłowni w postaci karnetu który wygasa automatycznie po upłynięciu 30 dni.
III wariant
Open 8 – 8 wejść na zajęcia lub siłownię z terminem ważności – 2 miesiące.
Open 4 – 4 wejścia do klubu na zajęcia lub siłownię z jednomiesięcznym terminem ważności.
Interesuje Cię tylko siłownia?
I wariant: GYM NoLimit to dostęp do siłowni na czas nieokreślony. Podpisujesz z nami umowę bezterminową, która co miesiąc automatycznie się przedłuża. Jest to wariant najbardziej korzystny cenowo. Umowa jest łatwa do wypowiedzenia – trzeba tylko zgłosić miesiąc przed, że chcesz przerwać lub zrezygnować.
II wariant: GYM 30 to dostęp do strefy siłowni w postaci karnetu który wygasa automatycznie po upłynięciu 30 dni.

SCHOOL oraz Senior 60+
Karnety na 30 dni Open (zajęcia i siłownia) oraz Gym (siłownia) dla osób z legitymacją szkolną, studentów i seniorów po 60 roku życia. Weekend Active – karnet miesięczny z możliwością wejścia do klubu na strefę siłowni w piątki, soboty i niedziele.

Umowa NoLimit do godziny 15:00 – bezterminowy karnet obowiązujący codziennie od godziny 6:30 do 15:00 (liczy się godzina wejścia do klubu). Przy tej umowie podobnie jak przy Open NoLimit obowiązuje jednomiesięczny okres wypowiedzenia, a płatność pobierana jest z miesiąca na miesiąc.

Dla Par Open NoLimit – umowa bezterminowa dla dwóch osób (małżeństwa lub krewnych) umożliwiająca korzystanie z zajęć grupowych i strefy siłowni. Płatność pobierana jest co miesiąc, a czas umowy jest nieokreślony.

Two-Week – karnet na siłownię lub zajęcia grupowe aktywny przez 14 dni od daty aktywacji.

Pole Dance „8” – od września ruszają zajęcia Pole Dance w kliku grupach o różnym poziomie zaawansowania. 8 wejść z rzędu z umową na czas nieokreślony uprawniającą do korzystania z zajęć w przypisanej grupie dwa razy w tygodniu.
Zawieszenie umowy jest możliwe jeden raz na 3 miesiące po uprzednim poinformowaniu recepcji. Wypowiedzenie umowy z jednomiesięcznym okresem rozliczeniowym.

Joga – zajęcia z zewnętrznym instruktorem – Panią Krystyną Świątek. Karnet jest na 8 lub 4 wejścia do zakupu wyłącznie w klubie po uprzednim zapisaniu się na listę chętnych. Grupa jest zamknięta, a zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 15:30 oraz 17:00.

Nie wiesz wszystkiego? Spójrz na najczęściej zadawane pytania odnośnie karnetów.

Blog

BLOG
Close
Gym

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About