a

O nas

Doho Sport Center

.

to nowo stworzony punkt na mapie Międzyrzecza o łącznej powierzchni ponad 800 m.kw. posiadający w swojej ofercie przestronną siłownię, salę do treningów grupowych, strefę funkcjonalną oraz gabinety fizjoterapii.

widok sali fitness

Co oferujemy?

.

W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju opcje i możliwości rozpoczęcia lub kontynuacji przygody ze sportem. Dbanie o swoją kondycję i zdrowie daje niezmiernie wiele korzyści przekładających się na lepsze samopoczucie, formę, czy lekkość w codziennym funkcjonowaniu. Kto nie lubi tego uczucia, kiedy wiemy, że robimy coś dla siebie i swojego organizmu? Cały zespół Doho Sport Center jest od tego aby postanowienia, czy krótkie zajawki zamienić w nawyk treningu, bez którego nie będziecie mogli w późniejszym czasie żyć. Bo jak wiecie siłownia, zajęcia grupowe czy aktywność fizyczna uzależniają. Jest to jednak jedno z najbardziej prozdrowotnych uzależnień jakie tylko istnieją 😉 Aktywność fizyczna poprawia odporność organizmu na wszelkiego rodzaju choroby, wirusy czy ciała obce przedostające się do naszego układu. Aktywny organizm lepiej radzi sobie ze stresem, nasz mózg jest lepiej dotleniany, a endorfiny czyli hormony szczęścia windują do góry.

Dostęp do zajęć grupowych – fitness, treningu funkcjonalnego, tabaty, treningu metabolicznego, sztuk walki, zumby, pole dance oraz siłowni. W kilku możliwych wariantach:

I wariant:

Zajęcia na dłużej to dostęp do zajęć i siłowni na czas nieokreślony. Podpisujesz z nami umowę bezterminową, która co miesiąc automatycznie się przedłuża. Jest to wariant najbardziej korzystny cenowo. Umowa jest łatwa do wypowiedzenia – trzeba tylko zgłosić miesiąc przed, że chcesz przerwać lub zrezygnować.

 

II wariant:

Zajęcia 30 dni to dostęp do zajęć grupowych i siłowni w postaci karnetu który wygasa automatycznie po upłynięciu 30 dni.

III wariant
Zajęcia 8 wejść – 8 wejść na zajęcia lub siłownię z terminem ważności – 2 miesiące.
Zajęcia 4 wejścia – 4 wejścia do klubu na zajęcia lub siłownię z jednomiesięcznym terminem ważności.

Interesuje Cię tylko siłownia?

I wariant

Siłownia na dłużej to dostęp do siłowni na czas nieokreślony. Podpisujesz z nami umowę bezterminową, która co miesiąc automatycznie się przedłuża. Jest to wariant najbardziej korzystny cenowo. Umowa jest łatwa do wypowiedzenia – trzeba tylko zgłosić miesiąc przed, że chcesz przerwać lub zrezygnować.

II wariant

Siłownia 30 dni to dostęp do strefy siłowni w postaci karnetu który wygasa automatycznie po upłynięciu 30 dni.

 

SCHOOL oraz Senior 55+
Karnety zajęcia 30 dni Student (zajęcia i siłownia) oraz siłownia 30 dni Student (siłownia) dla osób z legitymacją szkolną, studentów i seniorów po 55 roku życia.

 

Siłownia weekend – karnet miesięczny z możliwością wejścia do klubu na strefę siłowni w piątki, soboty i niedziele.

 

Siłownia poranny – miesięczny karnet obowiązujący codziennie od godziny 7:00 do 16:00 (liczy się godzina wejścia do klubu).

 

Siłownia 14 dni – karnet na siłownię aktywny przez 14 dni od daty aktywacji.

 

Pole Dance na dłużej –8 wejść z rzędu z umową na czas nieokreślony uprawniającą do korzystania z zajęć w przypisanej grupie dwa razy w tygodniu, zajęć wzmacniających, rozciągania oraz korzystania z salki Pole Dance w soboty.

Zajęcia Prozdrowotne Z Elementami Yogi I Relaksacji – zajęcia prowadzone przez fizjoterapeutkę Edytę Kafkę. Karnet jest na 4 wejścia do zakupu wyłącznie w klubie po uprzednim zapisaniu się na listę chętnych. Grupa jest zamknięta, a zajęcia odbywają się w piątki o godzinie 16:45 oraz 18:30.

 

Nie wiesz wszystkiego? Spójrz na najczęściej zadawane pytania odnośnie karnetów.

 

Czym różni się karnet Zajęcia na dłużej od zajęcia 30 dni oraz siłownia na dłużej od siłownia 30 dni?
Uściślając: Karnet lub umowa z nazwą „zajęcia” daje możliwość korzystania zarówno z dowolnych zajęć grupowych (z wyłączeniem Jogi oraz Pole Dance) jak i z siłowni. Natomiast przedrostek „siłownia” pozwala na korzystanie z samej strefy siłowni.

Dobrze, a czym się różni na dłużej od 30 dni?
Na dłużej to opcja bezterminowa – odnawia się z miesiąca na miesiąc. Przy pierwszym swoim okresie rozliczeniowym kwota, którą zapłacisz będzie dopełnieniem do końca miesiąca. Przykładowo podpisując umowę 15 dnia miesiąca – zapłacisz połowę kwoty widocznej w ofercie. Następna płatność (już pełna) nastąpi w kolejnym miesiącu po pierwszym jego dniu. Od tego momentu umowa będzie odnawiana co miesiąc i obejmować będzie każdy pełny miesiąc od 1 do 30 lub 31 dnia. Zawieszenie umowy w tym przypadku jest możliwe według rozkładu:
Po pierwszych miesiącu – 7 dni zawieszenia.
Po 3 miesiącach – zawieszenie 14 dni lub 2 razy po 7 dni.
Po 9 miesiącach – 28 dni lub dowolne kombinacje po 7 lub 14 dni.

 

Karnet 30 dni– to opcja z miesięcznym terminem ważności, która kończy się wraz ostatnim dniem karnetu i nie jest automatycznie przedłużana. Karnetu 30 dni niemożna zawieszać. W skrajnych przypadkach prosimy o kontakt z recepcją klubu.

 

Czy zajęcia 8 wejść uprawnia mnie do korzystania z zajęć i siłowni?
Tak. Liczy się wejście do klubu więc podczas jednego wejścia można skorzystać z siłowni i z wybranych zajęć. Trzeba jednak pamiętać o wcześniejszym zapisaniu się poprzez naszą strefę klienta.

 

Czy honorujecie zniżki dla seniorów oraz mundurowych?
Tak, seniorzy po 55 roku życia mogą korzystać ze specjalnych zniżkowych karnetów Zajęcia oraz Siłownia obowiązujących przez miesiąc. Mundurowi i Kombatanci mogą skorzystać ze zniżki -10% od każdego karnetu lub umowy.

 

 

Pole Dance, chciałabym chodzić raz w tygodniu, jednak grupy są tylko z opcją dwa razy w tygodniu..
Istnieje możliwość korzystania z karnetów 4 wejściowych (1 raz w tygodniu).

 

Pole Dance, czy mogę zmienić grupę?
Nie ma możliwości przyjścia na inną godzinę zajęć niż ta do której dana osoba jest przypisana. Wyjątek jest odrabianie zajęć, termin ustalamy wcześniej z instruktorem grupy.

 

Co oznacza opłata członkowska?
Opłata członkowska jest wnoszona tylko raz przy podpisywaniu umowy lub zakupie pierwszego karnetu i jej koszt to 20 zł. Wydajemy w zamian kartę z unikalnym kodem kreskowym oraz wpisujemy naszego klienta do systemu wewnętrznego klubu.

 

Joga – Jak można się zapisać?
Zapisy na zajęcia Jogi są tylko i wyłącznie w klubie. Jeżeli w grupie nie będzie przekroczonych limitów ilościowych – zapis będzie możliwy. Grupa jest zamknięta. Zajęcia odbywają się w piątki o godzinie 16:45 oraz 18:30. Osoba zapisująca się do wybranej grupy nie może zmienić przydzielonej godziny.

Blog

BLOG
Close
Gym

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About