Image Alt

FAQ

Czym różni się karnet Open NoLimit od Open30 oraz Gym NoLimit od Gym30?
Uściślając: Karnet lub umowa z nazwą „Open” daje możliwość korzystania zarówno z dowolnych zajęć grupowych (z wyłączeniem Jogi oraz Pole Dance) jak i z siłowni. Natomiast przedrostek „GYM” pozwala na korzystanie z samej strefy siłowni.

Dobrze, a czym się różni NoLimit od 30?
NOLimit to opcja bezterminowa – odnawia się z miesiąca na miesiąc. Przy pierwszym swoim okresie rozliczeniowym kwota, którą zapłacisz będzie dopełnieniem do końca miesiąca. Przykładowo podpisując umowę 15 dnia miesiąca – zapłacisz połowę kwoty widocznej w ofercie. Następna płatność (już pełna) nastąpi w kolejnym miesiącu po pierwszym jego dniu. Od tego momentu umowa będzie odnawiana co miesiąc i obejmować będzie każdy pełny miesiąc od 1 do 30 lub 31 dnia. Zawieszenie umowy w tym przypadku jest możliwe według rozkładu:
Po pierwszych 2 miesiącach – 7 dni zawieszenia.
Po 6 miesiącach – zawieszenie 14 dni lub 2 razy po 7 dni.
Po 12 miesiącach – 28 dni lub dowolne kombinacje po 7 lub 14 dni.

Karnet 30 – to opcja z miesięcznym terminem ważności, która kończy się wraz ostatnim dniem karnetu i nie jest automatycznie przedłużana. Karnet 30 można zawiesić raz – na 7 dni – przez okres zawieszenia nie jest możliwe korzystanie z karnetu. Karnet automatycznie wydłuża się o 7 dni.

Czy 8 wejść uprawnia mnie do korzystania z zajęć i siłowni?
Tak. Liczy się wejście do klubu więc podczas jednego wejścia można skorzystać z siłowni i z wybranych zajęć. Trzeba jednak pamiętać o wcześniejszym zapisaniu się poprzez naszą strefę klienta.

Czy honorujecie zniżki dla seniorów oraz mundurowych?
Tak, seniorzy po 60 roku życia mogą korzystać ze specjalnych zniżkowych karnetów Open oraz Gym obowiązujących przez miesiąc. Mundurowi i Kombatanci mogą skorzystać ze zniżki -10% od każdego karnetu lub umowy.

Czy pierwsze wejście jest darmowe?
Tak, w Doho Sport Center pierwsze wejście na siłownie lub zajęcia jest i będzie darmowe. Istnieje również możliwość skorzystania z próbnego tygodnia w naszym klubie za jedyne 10 zł.
Dotyczy to siłowni oraz zajęć grupowych.

Pole Dance, chciałabym chodzić raz w tygodniu, jednak grupy są tylko z opcją dwa razy w tygodniu..
Istnieje możliwość korzystania z karnetów 4 wejściowych (1 raz w tygodniu) jednak miejsce na zajęciach nie może zostać puste. Jedyna możliwość to znaleźć drugą osobę chętną na uczęszczanie na zajęcia raz w tygodniu i dzielenie z tą osobą grupy na pół. Przykładowo w poniedziałek chodzę ja, w środę koleżanka. 😉

Pole Dance, czy mogę zmienić grupę?
Nie ma możliwości przyjścia na inną godzinę zajęć niż ta do której dana osoba jest przypisana. Wyjątek to wcześniejsza zamiana z inną osobą.

Co oznacza opłata członkowska?
Opłata członkowska jest wnoszona tylko raz przy podpisywaniu umowy lub zakupie pierwszego karnetu i jej koszt to 20 zł. Wydajemy w zamian kartę z unikalnym kodem kreskowym oraz wpisujemy naszego klienta do systemu wewnętrznego klubu.

Joga – Jak można się zapisać?
Zapisy na zajęcia Jogi są tylko i wyłącznie w klubie. Jeżeli w grupie nie będzie przekroczonych limitów ilościowych – zapis będzie możliwy. Grupa jest zamknięta. Zajęcia odbywają siwe wtorki i czwartki o godzinie 15:30 i 17:00. Osoba zapisująca się do wybranej grupy nie może zmienić przydzielonej godziny.

Close
Gym

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About