Image Alt

Nasz zespół

Poznaj nasz zespół

Opieka i obsługa klienta

Założyciel marki i manager klubu

Mateusz Woliński

Mateusz Woliński – pomysłodawca, założyciel marki i manager klubu. Odpowiedzialny za zarządzanie klubem na wszystkich płaszczyznach, budowanie strategii, plan marketingowy oraz obsługę klienta. Uczestnik szkoleń o tematyce ściśle związanej z zarządzaniem operacyjnym w branży fitness & wellness, a także szeroko pojętej przedsiębiorczości.
„Sport w moim życiu był obecny od zawsze. Największą rolę odegrała jednak siatkówka z którą związany jestem po dzień dzisiejszy i to ona wprowadziła mnie w trening siłowy.  Pomysł stworzenia idealnego klubu fitness w Międzyrzeczu zrodził się w mojej głowie jeszcze na studiach w Szczecinie. Chciałem zbudować coś wyjątkowego, z niesamowitym klimatem, w pełni profesjonalnym sprzętem oraz dużą powierzchnią treningową. Mam nadzieję, że Doho Sport Center w pełni wpisze się w oczekiwania naszych klientów.”

Opiekun klienta

Nina Strzelecka

Zumba, Strong by Zumba oraz treningi wzmacniające

Weronika Jarczyńska

Weronika Jarczyńska to wykwalifikowany Instruktor Zumba Fitness oraz Instruktor Pole Dance. Od ponad 5 lat pasjonatka sportu i tańca.  Stale rozwija swoją pasję w kierunku fitnessu i dietetyki.  Weronika to wulkan energii – prowadzi dla Was w Doho zajęcia Zumba, Strong by Zumba, a także grupy podstawowe Pole Dance. Ponadto, Weronika jest również odpowiedzialna za obsługę klienta na naszej recepcji!

Opiekun klienta

Patrycja Daszkiewicz

Obsługa klienta

Monika Paluszak

Monika Paluszak w branży fitness od ładnych kilku lat. W Doho Sport Center odpowiedzialna za opiekę i obsługę klienta na naszej recepcji. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, osobowość i pozytywne nastawienie każdego dnia to tylko niektóre jej cechy. W razie jakichkolwiek pytań związanych z karnetem, rodzajem zajęć w naszym klubie, płatnościami czy umówieniem wizyt fizjoterapeutycznych – zgłaszajcie się do Moniki. 😉

Trenerzy i instruktorzy

Trener personalny / kettlebells / trening funkcjonalny

Robert Cisowski

Robert Cisowski to osoba, której nie trzeba przedstawiać! Robson to dobrze znany zarówno w Międzyrzeczu jak i całej okolicy Trener Personalny, Instruktor Kettlebells, Kettlebels Hardstyle oraz Instruktor Treningu Funkcjonalnego. Trener Ze sportem związany od dziecka m.in. w wieku 13 lat uzyskał pierwszą licencje ratownika WOPR. U nas w klubie prowadzi zajęcia Treningu Funkcjonalnego, Kettlebells oraz można go spotkać na strefie siłowni, gdzie chętnie podzieli się z Wami swoją ogromną wiedzą. Zapraszamy również do korzystania z Treningów Personalnych pod okiem Roberta.

instruktor

Marta Słomińska

Instruktor zajęć fitness. Trener.  Prowadzi dla Was treningi wytrzymałościowe, siłowe, wzmacniające i metaboliczne. Szkoli się w zakresie dietetyki, ciągle rozwija pasje na szkoleniach i warsztatach. Professional Cross Training Instructor Professional Fitness, Pump&Tone Base Instructor, Kettlebells Traning Instructor

W Doho prowadzi zajęcia Body Pump oraz Brzuch Uda Pośladki.

instruktor zajęć fitness

Sylwia Kowalczyk

Trener personalny

Maciej Drożdżyński

Trener Maciej Drożdżyński mówi o sobie: „Uwielbiam pracę z klientem, przyczynianie się do jego rozwoju, zmian kompozycji ciała, poprawie funkcjonowania poprzez korekty postaw. Jestem czynnym sportowcem trenującym pod okiem najlepszych od najmłodszych lat. Zaczynałem od lekkoatletyki, a od 8 lat trenuję sporty walki. Mam doświadczenie w sportach o charakterze motorycznym, siłowym, wytrzymałościowo-siłowym, funkcjonalnym.  Jestem absolwentem Akademii trenerów personalnych w Fit Academy Poznań. Jestem instruktorem Indoor Cyclingu oraz Tabaty” Maciej jest na co dzień dostępny w Doho Sport Center jako Gym Instructor, Trener Personalny, a także Instruktor zajęć fitness!

Fizjoterapia

Osteopata

Damian Stucki

Dyplomowany Osteopata, absolwent Międzynarodowej Szkoły Osteopatii ESO w Anglii oraz Fizjoterapeuta – absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Po sukcesach naukowych – największą renomę przyniosło mu leczenie pacjentów z objawami z zakresu psychosomatyki oraz dysfunkcji stawu skroniowo – żuchwowego.

Założyciel i wykładowca Alternatywnej Szkoły Fizjoterapii i Osteopatii w Szczecinie. Po kilku latach nabywania doświadczenia z ogromną pasją przekazuje zdobytą wiedzę innym osobom z branży fizjoterapeutycznej, a także nierzadko lekarzom i pozostałym osobom zainteresowanym tematem.

Jego Pacjent może być pewien, że zostanie otoczony fachową, a zarazem możliwie najszybszą w skutkach opieką oraz znać będzie poprawną technikę ćwiczeń wspomagających rehabilitację jak i zasady ich wykonywania.

Specjalista od:
– Terapia manualna,
– Osteopatia,
– Klawiterapia,
– Fizjoterapia,
– Suche igłowanie,
– Kinesiotaping,
– Rehabilitacja stawów skroniowo żuchwowych,
– Terapia czaszkowo-krzyżowa.

Fizjoterapeuta

Katarzyna Strusińska

Katarzyna Strusińska to fizjoterapeutka dzieci i niemowląt! 👶
Ukończyła studia I i II stopnia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i jest certyfikowanym terapeutą PNF, NDT – Bobath, NDT – Bobath Baby.🤩👩‍⚕️
Kasia uwielbia pracę z małym pacjentem, stara się podchodzić do problemu holistycznie i pod uwagę bierze nie tylko aspekt fizyczny ale również psychiczny małego podopiecznego. 👌
✅️ pierwsze wizyty fizjoterapeutyczne dla świeżo upieczonych rodziców z elementami pielęgnacji niemowlęcia,
✅️ wcześniactwo,
✅️ zaburzenia rozwoju psychoruchowego,
✅️ asymetria ułożeniowa,
✅️ zaburzenia napięcia mięśniowego,
✅️ wady postawy,
✅️ choroby nerwowo-mięśniowe i genetyczne.
Osteopata

Rafał Antczak

Absolwent Europejskiej Szkoły Osteopatii ESO w Boxley oraz dyplomowany fizjoterapeuta i terapeuta manualny z 10-letnim stażem.

Uczestnik wielu kursów związanych z branżą fizjoterapeutyczną jak również organizator konferencji o tej tematyce.Absolwent Międzynarodowej Szkoły Osteopatii ESO w Anglii.

Były siatkarz, fizjoterapeuta prowadzący zawodników najwyższej klasy, m.in. polską REPREZENTACJĘ MĘŻCZYZN W PIŁCE SIATKOWEJ podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie czy siatkarki CHEMIKA POLICE, z którymi zdobył 4 tytuły Mistrza Polski oraz 3 Puchary Polski. Współpracował również z REPREZENTACJĄ POLSKI KOBIET w Piłce Siatkowej.

Doświadczenie zdobyte w sporcie, wykorzystuje na co dzień,, podejmując indywidualną współpracę ze sportowcami różnych dyscyplin.

Specjalista od:
– Terapia manualna,
– Osteopatia,
– Klawiterapia,
– Suche igłowanie,
– Kinesiotaping,
– Rehabilitacja stawów skroniowo żuchwowych,
– Terapia czaszkowo-krzyżowa.

Fizjoterapeuta

Edyta Kafka

Fizjoterapeuta

Rafał Zachciał

STAFF

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Polna 1
66-300 Międzyrzecz
recepcja@dohosportcenter.pl


Close
Gym

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About