Image Alt

Pole Dance

Pole Dance to rodzaj akrobatyki powietrznej na drążku pionowym, od 2017 roku oficjalna dyscyplina sportowa, a już niedługo i olimpijska. Połączenie ćwiczeń siłowych z elementami cardio pozwala spalić do 700 kcal w godzinę. Pole Dance wpływa na poprawę koordynacji ruchowej, zwiększa wytrzymałość oraz doskonale modeluje sylwetkę. Dodatkowo ten wyjątkowy rodzaj aktywności wywiera pozytywny wpływ na pewność siebie i hartuje charakter. Zajęcia składają się z rozgrzewki uzupełnionej o ćwiczenia wzmacniające, części głównej – na rurze oraz rozciągania. Kursantki uczą się poszczególnych figur, ich progresji, płynnych połączeń (tzw. combosów) i całych choreografii. Treningi 1 lub 2 razy w tygodniu, na różnych poziomach zaawansowania odbywają się w kameralnych grupach do 7 osób, a każda uczestniczka ma zapewnioną indywidualną rurę.

Pole Dance Kids to zajęcia dedykowane dla dzieci od 5. roku życia. Grupy podzielone są według wieku, jak i poziomu uczestników. W czasie treningu najmłodsi uczą się podstawowych i średnio-zaawansowanych figur, ich kombinacji oraz poprawnej techniki. Zajęcia uzupełnione są o rozgrzewkę, naukę bazowych ćwiczeń oraz rozciąganie. Pole Dance ma wpływ na zwiększenie sprawności fizycznej u dzieci, uelastycznienie ciała oraz uczy świadomego panowania nad dynamiką i formą ruchu.

Pole Dance Choreo to zajęcia taneczne, łączące wiele stylów i rodzajów tańca. Opierają się one na nauce określonej sekwencji ruchów na i obok rury, czyli choreografii w rytm muzyki. Zajęcia skierowane są dla pań chcących w przyjemny i szybki sposób spalić tkankę tłuszczową, poczuć się pewnie i kobieco. Nauka jednego układu rozłożona jest na ok. 3-4 tygodnie, a w trakcie zajęć nie jest wymagana znajomość figur i elementów z zajęć Pole Dance, zatem doskonale poradzą sobie osoby, które nigdy nie miały styczności z rurą lub innym rodzajem tańca.

Pole Dance Wzmacnianie to zajęcia skierowane do kursantek Pole Dance na każdym poziomie, które chcą zwiększyć efektywność swoich treningów i szybciej osiągnąć zamierzone cele na rurze. Treningi poprawiają mobilność ciała, zwiększają zakres ruchu oraz budują siłę mięśniową potrzebną do wykonywania problematycznych lub zaawansowanych elementów. Zajęcia zawierają m.in: ćwiczenia z własną masą ciała przy rurze, niewielkimi obciążeniami czy gumami oporowymi. Wzmacnianie to okazja na naukę prawidłowych wzorców ruchowych i ich bezpośrednie przełożenie na figury Pole Dance.

Trwa nabór do grup. Zapisy: +48 607 314 558.

Date:

Category:

Close
Gym

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About