Image Alt
This page is

Siłownia

Siłownia

Strefa siłowni w Doho Sport Center została wyposażona w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń z którego pomocą osiągniesz swoje zamierzone cele.

Utrata zbędnych kilogramów? W realizacji tego celu pomoże strefa cardio w której znajdziecie bieżnie, orbitreki, rowerki, stepper oraz water-rower. Niezawodne maszyny pod marką Life Fitness gwarantują bezpieczny i komfortowy trening!

Strefa maszyn ze stosem czyli ciężarem na linkach i precyzyjną, bezproblemową regulacją to opcja na bezpieczny trening siłowy bez przenoszenia ciężarów. Każda taka maszyna jest certyfikowana i atestowana.

Do budowania masy mięśniowej na pewno przydadzą się również maszyny Plate- Loaded czyli ze stosem na wolny ciężar. W naszej siłowni znajdziecie oryginalne, amerykańskie maszyny Hammer Strength, które są znane ze swojej niezawodności, jakości wykonania i płynnej pracy maksymalnie zbliżonej do naturalnych ruchów osoby trenującej. Hammer Strength to Nr 1 na świecie wśród przyrządów do treningu siłowego ze zdejmowanym obciążeniem — maszyny są zaprojektowane w taki sposób, by poruszały się według naturalnych torów ruchu ludzkiego ciała. Firma Hammer Strength jako pierwsza zbadała ergonomikę niezależnego ruch rozbieżnego i zbieżnego po łuku. Ćwiczenia na tym sprzęcie przekładają się w pełnowartościowy trening siłowy!

Oczywiście nie może zabraknąć też dużej strefy wolnych ciężarów, na którą składają się hantle, ławeczki i stojaki.

Kolejną ważną strefą w naszym klubie jest strefa funkcjonalna. Wyposażona w specjalistyczną Klatkę HD Elite łączącą w sobie różnego rodzaju stojaki, drżąki czy worek bokserski. Ponadto drabinki, liny, kettlebells oraz wszelkiego rodzaju sprzęt i akcesoria do treningu funkcjonalnego.

W Doho, posiadamy dwie osobne salki do przeprowadzania zajęć grupowych. Jedną z zalet takiego rozwiazania jest fakt, że podczas gdy jedna grupa trenuje, druga salka pozostaje wolna i jest do dyspozycji osób trenujących na siłowni.

Close
Gym

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About